Állásajánlat

Mérnők Üzletkötő

Munkakör leírása:

  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel, potenciális új partnerek felderítése
  • Felmerülő adminisztratív feladatok ellátása, ügyfélpanaszok kezelése
  • A piaci lehetőségek figyelemmel kísérése
  • Beszerzések előkészítése
  • Az ügyfelek tájékoztatása a termékekről, árakról, elérhetőségekről és a készletekről
  • Termékekkel kapcsolatos tanácsadás, szakértői iránymutatás
  • Prezentációk, bemutatók készítése az ügyfelek számára
  • Szerződéses feltételek megbeszélése az ügyfelekkel

Elvárások:

  • Villamosmérnők/Műszaki Menedzser végzettség
  • Ipari automatizálásban szerzett jártasság
  • Elektromos rajzolvasási ismeret
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Teljesítményorientáltság, jó problémamegoldó képesség
  • Önállóság, határozottság, precíz és pontos munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos munkaadói háttér
  • Változatos munkakör, szakmai fejlődési lehetőség
  • Béren kívüli juttatások

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Értékesítési munkatárs
  • Webáruház kezelése

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat, kezdőként is jelentkezhetsz.

Szükséges nyelvtudás:

  • Középfokú nyelvtudást (angol, német stb.)

Munkavégzés helye:

  • Miskolc, illetve a cég aktuális munkaterületei