Állásajánlat

Villamos Berendezés Szerelő / Villanyszerelő

Munkakör leírása:

  • Technológiai villamos berendezések szerelése, telepítése
  • Rendkívüli meghibásodások elhárítása, okainak feltárása
  • Szereléshez kapcsolódó anyagok, eszközök felmérése
  • Beszerzések előkészítése

Elvárások:

  • Villanyszerelő vagy egyéb elektromos szakirányú végzettség
  • Ipari automatizálásban szerzett jártasság
  • Elektromos rajzolvasási ismeret
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Teljesítményorientáltság, jó problémamegoldó képesség
  • Önállóság, határozottság, precíz és pontos munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos munkaadói háttér
  • Változatos munkakör, szakmai fejlődési lehetőség
  • Béren kívüli juttatások

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Műszerész
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Alapfokú nyelvtudást (angol, német stb.)

Munkavégzés helye:

  • Miskolc, illetve a cég aktuális munkaterületei